Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

KONYA3°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 14 Kategoride 513 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ilgın AK Parti 73. İlçe Danışma Meclis toplantısı yapıldı.

27 Aralık 2019 - 685 kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Ilgın AK Parti 73. İlçe Danışma Meclis toplantısı yapıldı.
Ilgın AK Parti 73. İlçe Danışma Meclis toplantısı yapıldı.

AK Parti Ilgın İlçe Teşkilatı 73. İstişare Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, AK Parti İlçe Başkanı Ali Erten, Gençlik kolları Başkanı Ersin Kurtcu, Kadın Kolları Başkanı Mariye Teke, Parti yöneticileri, mahalle başkanları ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda birlik beraberlik mesajı verildi.
Açılış konuşmasını İlçe Başkanı Ali Erten yaptı. Erten “Ülkemiz gün geçtikçe dünya da sayılır ülkeler arasında yer almaktadır. Gelişen bir ülke olduğumuz için elbette şer odakların gözleri Türkiye’nin üzerinde. Türkiye güçleniyor. Türkiye yükseldikçe bu coğrafyada bizi rahat bırakmayacaklar. Onun için bu günlerde daha çok birlik beraberliğe ihtiyacımız var” dedi.
Ilgın AK Parti İlçe Teşkilat binasında düzenlenen toplantıda Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, “Bu hizmetin neferi olmak bizlere gurur veriyor. Türk milletinin bağrından çıkmış bu hareket Allah’ın izniyle sonuna kadar devam edecek. AK Parti davası millete efendilik değil, hizmetkâr olma davasıdır. Bu dava; yolu olmayanlara yol, suyu olmayanlara su, hastası olanlara hastane yapmaktır” dedi. Beş yılda yapamazsınız denilen organize sanayi bölgesinin müteşebbis heyetini kurduklarını ve belediye olarak %60 hisse payının Ilgın Belediyesinde olduğunu belirtti.
Ilgında yapılan ve yapılacak olan projeler sinevizyon eşliğinde katılımcılara anlattı.
Kürsüye gelen Konya Milletvekili Ahmet Sorgun “Ilgın birlik ve beraberlik göstergesi en güzel şekilde gösteriyor. Ilgın her konuda öne çıkmak için birlik ve beraberliğini çalışmalarına yansıtıyor. Hayvancılık konusunda bölgenin en büyük hayvan pazarına sahip. İlçe Tarım Müdürlüğünden aldığım sayı küçükbaş 110bin büyük baş 45bin küçük hayvanımız var. Ilgın Konya’nın termal şehri olması için Ilgın kaplıcalarımızı bir üste taşımalıyız. Konyalı hemşerilerimiz tatillerini ve toplantılarını Ilgında yapmalılar onun için çalışmalarımızı hızlandırmalıyız. Bunların olabilmesi için ülkemize iyi sahip çıkmalıyız. Etrafımızda yaşanan ülkemizi tehdit eden unsurları ortadan kaldırmamız gerek. Suriye sorununun ülkemize sıçramaması için önlemlerimizi almamız gerek. Bir tarafta bir şeyleri yapan, bir tarafta da yıkanlar var. Onun için biz çok çalışmalıyız. Sizlerin duası ile de çalışmalarımızı daha da gayretle yapıyoruz. Bu yüzden birbirimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var” dedi.

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9) 1 (10)

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :